Helaas zijn we door een aantal te late afmeldingen genoodzaakt om de teamindeling te wijzigen. Dit heeft alleen invloed op de E,F en Mini’s. De E2 is opgeheven en een aantal spelers zijn van team gewisseld. De trainingstijden blijven verder hetzelfde.

Selectie:
Heren:                                    Dames:
Bas                                        Amber
Eric                                        Bertine
Eltjo                                       Carlijn
Fred                                       Gerline
Hidde                                     Ilse
Jeffrey                                    Isa
Jorik                                       Laura
Julian                                     Maaike
Martin (algemeen reserve)    Rozemarijn
Matthijs                                  Simone
Max                                        Yuwei
Richard (zaal)                        Zara
Rink
Wilko

Revival B1 19:00 – 20:00 Trainer Coach
Selinde Bobeldijk Rozemarijn Henk
Koen van den Berg Ernst
Wilanda van de Fliert
Bo Huisman
Ronnie Middendorp
Martian Brons
Amber van de Pol
Dian Schimmel
Meike Schimmel
Mats van de Glind
Revival C1 19:00 – 20:00 Trainer Coach
Aiden  Bouwer Carlijn Carlijn
Femke Berkhof
Dian van Beek
Eva Borren
Sara van de Berg
Mila Dekker
Lize van Deuveren
Jesse van Ginkel
Ilana van Ginkel
Revival C2 18:00 – 19:00 Trainer Coach
Manouk Thomassen Bertine Bertine
Diana Kumanaku Ilse Ilse
Else Brons
Wessel van de Berg
Bas van de Pol
Vanne van Veldhuizen
Floor van den Born
Yonna van Ginkel
Danica de Wachter
Revival E1 18:00 – 19:00 Trainer Coach
Elina Kumanaku Simone Bert
Mees van de Veen Wilanda
Mels de Wit
Manouk van de Glind
Doreen Dekker
Lieke Jansen
Bente van Deuveren
Revival F1 18:00 – 19:00 Trainer Coach
Maud van de Glind Anneke Matthijs
Fenne Jonker Mila Laura
Jara Thomassen
Senna van de Kemp
Evi Evers
Saige van Beek
Maja Koszelnik
Revival F2 17:30 – 18:15 Trainer/coach Zaalwedstrijden
Tygo Lozeman Arjan
Willem Schimmel Bo
Liv van’t Bosch Dian
Femke van de Braak
Nathan van Ravenhorst
Jelka van de Glind
Saar Jonker
Meia Sloof
Jari Groeneveld
Sara van de Pol
Revival F3 17:30 – 18:15 Trainer
Huub Schimmel Bas
Yara Lozeman Amber
Lewis Groeneveld Aiden
Jinte Kamphorst
Mini’s 17:30 – 18:15 Trainer
Kyra van Essen Marieke
Tess van de Braak Meike
Thijme van de Braak Lize
Thomas van Ravenhorst Femke
Evert van de Born

 

X