Alle uitslagen

week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018

Dag/TijdWedstrijdUitslag
16/04 20:00Revival 2 - Noviomagum 430 - 18
18/04 19:30Revival C1 - Hellas '63 C32 - 8

week 15 : van dinsdag 10 april 2018 t/m maandag 16 april 2018

Dag/TijdWedstrijdUitslag
14/04 15:30Revival 1 - Sparta 115 - 18
14/04 12:30Telstar A3 - Revival A18 - 12
14/04 12:30Revival B1 - Spirit B49 - 10
14/04 10:00Dindoa C4 - Revival C10 - 5
14/04 11:00MIA D3 - Revival D13 - 4
14/04 12:00MIA E5 - Revival E16 - 1

week 13 : van dinsdag 27 maart 2018 t/m maandag 2 april 2018

Dag/TijdWedstrijdUitslag
31/03 15:30Revival 1 - NKC '51 110 - 28
31/03 14:00Revival 2 - Devinco 313 - 16
31/03 12:30Revival A1 - DWS A111 - 5
31/03 11:15Revival B1 - Dindoa B33 - 3
31/03 09:15Revival D1 - De Meeuwen D52 - 3
31/03 10:15Revival E1 - De Meeuwen E63 - 16

week 12 : van dinsdag 20 maart 2018 t/m maandag 26 maart 2018

Dag/TijdWedstrijdUitslag
24/03 15:30MIA 1 - Revival 1 -
24/03 13:30MIA 5 - Revival 2 -

week 42 : van dinsdag 17 oktober 2017 t/m maandag 23 oktober 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
18/10 19:30Revival A1 - Spirit A33 - 22
19/10 20:00Regio '72 MW1 - Revival MW120 - 12

week 41 : van dinsdag 10 oktober 2017 t/m maandag 16 oktober 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
14/10 15:30Telstar 1 - Revival 116 - 16
14/10 15:30Rheko 3 - Revival 217 - 8
14/10 11:00Revival E1 - Soesterkwartier E27 - 2
11/10 20:00Revival MW1 - ODIK MW17 - 14

week 40 : van dinsdag 3 oktober 2017 t/m maandag 9 oktober 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
07/10 15:30Revival 1 - Rigtersbleek / Cottus 118 - 21
07/10 14:00Revival 2 - Rigtersbleek / Cottus 210 - 10
07/10 11:20Dalto / Klaverblad Verzekeringen A4 - Revival A112 - 3
07/10 11:15Telstar B3 - Revival B16 - 4
07/10 10:00Telstar C2 - Revival C12 - 5
07/10 10:30Sparta D4 - Revival D12 - 6
07/10 13:00Revival E1 - De Meeuwen E810 - 0
04/10 19:30Atalante / Steeds Hooger MW2 - Revival MW18 - 14

week 39 : van dinsdag 26 september 2017 t/m maandag 2 oktober 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
30/09 15:30VEO 1 - Revival 127 - 20
30/09 14:00NKC '51 3 - Revival 218 - 8
29/09 20:00Noviomagum 4 - Revival 210 - 15
30/09 11:00Revival B1 - Dindoa B37 - 4
30/09 12:15Revival C1 - De Meeuwen C43 - 3
30/09 10:00Revival D1 - Spirit D53 - 3
30/09 11:00MIA E5 - Revival E12 - 3
27/09 20:00Revival MW1 - Regio '72 MW110 - 14

week 38 : van dinsdag 19 september 2017 t/m maandag 25 september 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
23/09 15:30Revival 1 - Nova 118 - 20
23/09 14:00Revival 2 - Nova 27 - 23
23/09 12:30Revival A1 - Synergo A317 - 13
23/09 11:15Revival B1 - Sparta B23 - 6
23/09 10:15Revival C1 - Dindoa C45 - 4
23/09 09:15Revival D1 - DWS D23 - 4
23/09 09:30Soesterkwartier E2 - Revival E13 - 11

week 37 : van dinsdag 12 september 2017 t/m maandag 18 september 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
16/09 15:30Sparta 1 - Revival 121 - 15
16/09 13:00Synergo A3 - Revival A111 - 12
16/09 12:30Sparta B2 - Revival B17 - 6
16/09 13:45Dindoa C4 - Revival C12 - 2
16/09 10:30DWS D2 - Revival D14 - 2
13/09 20:00ODIK MW1 - Revival MW117 - 5

week 36 : van dinsdag 5 september 2017 t/m maandag 11 september 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
09/09 15:30Revival 1 - Juventa 116 - 25
09/09 14:00Revival 2 - Juventa 213 - 13
09/09 12:30Revival A1 - Dalto / Klaverblad Verzekeringen A46 - 12
09/09 11:15Revival B1 - Telstar B37 - 6
09/09 10:15Revival C1 - Telstar C27 - 2
09/09 09:15Revival D1 - Sparta D49 - 1
09/09 11:00De Meeuwen E8 - Revival E10 - 11
06/09 20:00Revival MW1 - Atalante / Steeds Hooger MW213 - 16

week 35 : van dinsdag 29 augustus 2017 t/m maandag 4 september 2017

Dag/TijdWedstrijdUitslag
02/09 15:30NKC '51 1 - Revival 118 - 8
02/09 14:00Devinco 3 - Revival 217 - 8
02/09 11:15Spirit A3 - Revival A122 - 10
02/09 13:00Dindoa B3 - Revival B12 - 3
02/09 11:15De Meeuwen C4 - Revival C10 - 7
02/09 09:15Spirit D5 - Revival D11 - 2
02/09 09:00Revival E1 - MIA E52 - 5